Nissan Kicks Surf: pro život na pláži

Zatím vše nasvědčuje tomu, že automobilka Nissan malý crossover Kicks vůbec nebude v Evropě nabízet a pro náš kout světa tak zůstane vyhrazen pouze juke. Jestli je to škoda nebo ne, lze bez osobní zkušenosti asi těžko říci, faktem však je, že jde spíše o budgetový model, určený pro rozvojové trhy, i když se nabízí i v USA.

Teď každopádně Nissan zapracoval na jeho prezentaci konceptem Kick Surf, jenž má být inspirován jihoamerickými plážemi a stylem života s nimi spojeným. Dostal atraktivní modrozelený wrap (inspirovaný barvami oceánu), s nímž kontrastují žluté a černé doplňky karoserie. Na střeše je umístěn nosič surfových prken (nebo čehokoli jiného) a pro zhýčkanější sportovce je v zavazadlovém prostoru umístěna sprcha se sladkou vodou.

Na vzniku konceptu spolupracovali s jihoamerickým designcentrem Nissanu bratři Alejo a Santiago Munizovi, což jsou šampioni v surfování, reprezentující Brazílii a Argentinu. A myslím, že se studie povedla. S výrobou se sice nepočítá, ale majitelé auta by se se mohli alespoň inspirovat.

3 komentáře: „Nissan Kicks Surf: pro život na pláži

 • 4. 3. 2019 (16:35)
  Trvalý odkaz

  no twl… a cim pojedu na plaz serfovat??? 🙁

  • 4. 3. 2019 (21:11)
   Trvalý odkaz

   Hodíš prkno do Daihatsu 😛

   • 5. 3. 2019 (11:15)
    Trvalý odkaz

    tak jako mam zahradku, tak muzu i na daihatsu…. tak jo 😀

Komentáře nejsou povoleny.