/ Suzuki Hustler Tough Wild: facelift pro drsné kei /

V roce 2018 dostalo kei autíčko Suzuki Hustler „off-roadově vyhlížející verzi Tough Wild a ta se nyní ve druhé generaci modelu vrátila. A působí ještě drsněji. 🙂 Nový design 15“ kol sice už není takové retro, ale jinak provedené změny (související s generační obměnou), autu rozhodně prospěly. Příď má nové přední světlomety a masku, která na ně pěkně navazují. Nápis Hustler se přesunul na kapotu a změnil se i přední nárazník, doplněný chromovou lištou, evokující nárazníky historických aut.

Standardem Suzuki Hustler Tough Wild je nově také střešní nosič se zahrádkou, zůstávají černé plastové lemy blatníků, černě lakované kliky a zrcátka. Zadní nárazník je vyveden ve stejném stylu jako přední a svítilny dostaly černé lemování.

Kabina Suzuki Hustler Tough Wild je čalouněna voděodolnou tkaninou s voštinovým vzorem a dekory jsou vyvedeny v khaki zelené. K pohonu samozřejmě slouží tříválec 0,66 l v kombinaci s CVT, atmosférická verze má 49 koní, přeplňovaná pak 64 koní. Jak je na JDM dobrým zvykem, na výběr je ke standardní předokolce také AWD. Tenhle fešák se dá pořídit v přepočtu už od necelých 250 tisíc korun.