/ Nissan má nový parfém. Voní jako… spálené gumy! /

Nissan v rámci konání závodu formule E v Šanghaji představil závody inspirovaný parfém pojmenovaný Nismo Smell My Dust, jenž vytvořila jistá čínská kosmetická firma a měl by mít jen těžko představitelnou vůni. Má jít o kombinaci odéru – pneumatik a třešňových květů! Že jste teď na chvíli zaváhali, jestli není 1. dubna?

Popravdě řečeno pneumatiky nejsou na autě zrovna to nejvoňavější a vzhledem k tomu, že má snad být použita přímo esence z prachu z pneumatik, tak to budou zřejmě gumy spálené. To je dost hrozná představa, ale neříkám, že bych stejně nechtěl přivonět. 😀 Informací není mnoho, ale zdá se, že bude existovat v pánské a dámské verzi. Možná to bude mít úspěch, současná mladá generace prý má v oblibě neobvyklé vůně.

Koneckonců – zlí jazykové tvrdí, že jistý ikonický pánský parfém od Dioru smrdí jako benzin, tak co… 😀 Málo se to ví, ale Nissan má parfémy dost v oblibě, aktuálně jich má díky spolupráci s partnerskou firmou osm – a brzy tedy zjevně deset. Ty stávající jsou k vidění na specializované stránce, ale jak se tak na to dívám, s případným objednáním to asi nebude úplně snadné.

Tak to bychom měli, teď už jen počkat, až někdo udělá parfém Burned Clutch. 😀