/ Zápasník a herec John Cena vyměnil Civic Type R za… Civic Type R! /

John Cena je jedním z nejslavnějších wrestlerů všech dob a v posledních letech i úspěšným hercem akčních a komediálních filmů. Autaři, pokud tedy stále ještě sledují tu nebetyčnou splácaninu Fast & Furious, ho znají z devítky coby superpadoušského bratra Doma Toretta a možná ještě větší pozornost na sebe strhl před rokem, kdy se přiznal, že na každodenní ježdění používá Hondu Civic Type R minulé generace (FK8) a ocenil její schopnosti a univerzálnost, čímž si samozřejmě šplhnul hlavně v H-komunitě. 😉 Stal se tak asi největší americkou celebritou, která jezdí s hondou (raper Ludacris má zase docela rád acury).

U hvězdy jeho formátu byste čekali v garážinějaká ta ferrari, lamba, corvetty a podobné kousky, s nimiž jezdí i za roh do pekárny. A opravdu tomu tak je, ZDE se můžete podívat, jak vypadala docela nedávno jeho sbírka. Jenže mezi superauty a youngtimerovými americkými musclecary byste našli právě i výše zmíněnou rejži, přičemž byla v posledních třech letech dost možná Honda Civic Type R FK8 jeho nejčastější společnicí. Ale už není.

John Cena svůj CTR FK8 (modelový rok 2021) v barvě Boost Blue s pouhými 10 560 km na počítadle prodal a kdybyste ho náhodou chtěli adoptovat (civica, ne Johna), stojí u floridského prodejce Wesley Chapel Honda. A důvod? Ten se dá docela dobře pochopit. Při rutinní servisní prohlídce CTR se u svého dealera podle svých slov zamiloval do současné Hondy Civic Type R FL5 a minulou sobotu si odvezl domů jeden kousek v barvě Championship White. Tak ať to lítá, Johnny. 😉