Na jaře se představila v Japonsku nová elektrická kei dodávka Suzuki e-Every, což je však ve skutečnosti rebadgeované Daihatsu Hijet, na projektu bateriové dodávky totiž Suzuki spolupracovalo s Toyotou.
Teď však pro změnu přichází facelift skutečného benzinového kei Suzuki Every pro modelový rok 2027. Auto dostalo novou masku chladiče a navazující přední nárazník, změnil se i design litých kol a nabídku také rozšířil nový lak Majestic Deep Gray Pearl Metallic. Spodní část prostoru pro cestující je kompletně černá, přístrojový štít má digitální rychloměr a infotainment dostal devítipalcovou obrazovku. Došlo i na rozšíření počtu bezpečnostních asistentů.
Změny se týkají jak modelu Suzuki Every, tak jeho varianty Every Wagon. A to je všechno. 😉










