Nissan se nechce jen zachránit, ale zase nadchnout své fanoušky, přičemž katalyzátorem bude (bohužel zřejmě pouze v Japonsku a Americe) nová generace sedanu Skyline, respektive Infiniti Q50(?). Mělo jít původně o elektromobil, ale těm doba teď úplně nepřeje a tak by Nissan Skyline měl být oldschoolové auto s přeplňovaným V6 – a také retro designem. Už dříve bylo oznámeno, že se inspiruje u modelů Skyline z 60. a 70., let, takže jednoho napadne, že tam bude vliv hlavně typu Nissan Skyline GT-R Kenmeri, nicméně první teasery, které představil šéfdesignér Alfonso Albaisa, naznačují něco trošku jiného.
Sada teaserových fotek totiž ukazuje, že retro-moderní design sbíral inspiraci hlavně u první generace GT-R – Hakosuky (krabice 😀 ). Nevěříte? Přesvědčte se sami. Mimochodem ty dva svislé proužky tvořící denní LED jsou vzpomínkou na grafiku krytů světlometů závodní hakosuky č. 39 z roku 1969, která vyhrála hned svůj první závod okruhového šampionátu JAF.







