Mitsubishi Eclipse: koncept s nádechem nostalgie

Už všichni víme, že modely jako Lancer nebo Eclipse už jsou u Tři diamantů definitivně minulostí a jméno známého sportovního kupé převzalo kompaktní SUV. To nám ale nebrání se trochu zasnít, jaké by to bylo, kdyby se eclipse zase vrátilo v té formě, v jaké jsme ho dříve znali. Přesně to udělal designér Enoch Gonzales a vytvořil rendery sportovního kupé Eclipse, jak by mohlo vypadat klidně dnes, popřípadě za rok, dva…

Odvedl tak dobrou práci, že v obrázcích neomylně poznáte Mitsbishi Eclipse, i kdyby nemělo logo a nevěděli jste, o jaký projekt se jedná. Gonzales pečlivě nastudoval původní tvary auta a navrhl design, který jasně odkazuje na charakteristickou příď i siluetu původního kupé. Pouze u zadní partie se v případě návrhu svítilen od původního vzoru výrazně odchýlil, tady by mohlo dojít k určité záměně třeba s nissany, myslím ale, že by se to dalo opustit, vypadá to dobře a se zbytkem auta to pěkně ladí.

3 komentáře: „Mitsubishi Eclipse: koncept s nádechem nostalgie

 • 9.3.2018 (15:49)
  Permalink

  Tak tohle by meli japanci zrealzovat. Neskutecne se to povedlo, stejne krasny auto jako ten puvodni! Presne se trefil do toho designovyho jazyka.

  • 9.3.2018 (16:16)
   Permalink

   Má pravdu, ten chlapec 😀

 • 19.3.2018 (7:34)
  Permalink

  Jen vice zadokolkovych kupe 🙂 Hezky to je, skoda ze to je utopie.

Komentáře nejsou povoleny.